O mnie

Witaj!

Przez 4 lata byłam ściśle związana z branżą ekspresów do kawy. Doradzałam klientom w sklepach, uczestniczyłam w szkoleniach baristycznych oraz pokazach kulinarnych. Wiem, jak wiele osób marzy o ekspresie do kawy, ale gubi się gdy przechodzi do kwestii wyboru konkretnego rodzaju ekspresu.

Rozpiętość cenowa jeśli chodzi o ekspresy do kawy jest duża – od 100 zł nawet do kilkunastu tysięcy złotych. Kuszą nas reklamy, promocje, gratisy i ładny wygląd, ale to funkcjonalność powinna być podstawowym kryterium wyboru.

Tak jak w  przypadku wielu sprzętów AGD, tak też w ekspresach do kawy króluje zasada „albo tani, albo dobry” – tego naprawdę nie da się połączyć! Nie ma też jednej, uniwersalnej odpowiedzi na pytanie –jaki ekspres jest najlepszy?

Wybierając najlepszy ekspres do kawy powinniśmy kierować się własnymi preferencjami. Jaką kawę lubię najbardziej? – to podstawowe pytanie, jakie należy sobie zadać.

Chętnie się podzielę z Wami swoją wiedzą i doświadczeniami – zapraszam do lektury!

Ania

P.S.

Wszystkie wykorzystane na Stronie znaki towarowe lub nazwy należą i/lub są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *